FAT DOG GAMES - wejdź do gry z Fat Dogiem

Kampania zakończona sukcesem!

                   100%
Udziałowcy: 12
Zebrana kwota: 600 000 PLN
Cel: 600 000 PLN
FAT DOG GAMES - wejdź do gry z Fat Dogiem

FAT DOG GAMES S.A. przeciera ścieżki i tworzy nowe trendy w branży wydawania gier komputerowych. Spółka wyspecjalizowała się w finansowaniu stosunkowo małych produkcji, ale zazwyczaj angażuje się w projekty na bardzo zaawansowanym etapie produkcji. Poprzez pierwszą w Polsce kampanię crowdfundingu przychodowego oferujemy zakup udziału w przyszłych przychodach ze sprzedaży sześciu powstających obecnie gier, których jesteśmy Wydawcą. Gry połączyliśmy w pakiet, ponieważ wiemy, jak ważna jest dywersyfikacja ryzyka.

 

Jesteśmy szybko rozwijającym się wydawcą gier komputerowych i wideo. Zaczynaliśmy jako niewielka firma tworząca gry mobilne, ale coraz lepsze kontakty z Inwestorami ustawiły nas w roli interfejsu pomiędzy ludźmi z pieniędzmi a ludźmi z pomysłem. Od 2017 roku FAT DOG GAMES S.A. jest notowana na rynku giełdowym NewConnect.

 

Jako wydawca inwestujemy w zespoły twórców gier, dając im szansę wyjścia z mentalnego garażu i sposobność profesjonalnego poświęcenia się swoim projektom. Finansujemy cały cykl powstawania gry, od koncepcji do sprzedaży. Odpowiadamy także za strategię marketingu i promocji każdego tytułu. Wiedząc, że artystyczne dusze potrzebują dyscypliny, na bieżąco monitorujemy produkcję finansowanych przez nas gier - weryfikujemy realizację zaplanowanych milestone’ów i dbamy o kontrolę jakości.

Nasz cel

W ramach pierwszej realizowanej w Polsce kampanii crowdfundingu przychodowego FAT DOG GAMES S.A. oferuje Inwestorom możliwość zainwestowania w przyszły strumień przychodów pochodzący ze sprzedaży sześciu gier. Oferowane jest 10% przychodów za 600 tys. PLN.

Środki pozyskane w ramach kampanii zostaną przeznaczone na przeprowadzenie procesu portowania poniższych sześciu gier na konsole Nintendo Switch, Xbox One oraz Sony PlayStation 4 i kampanie startowe każdej z gier na te urządzenia.

Sześć faktów na temat sześciu oferowanych gier:

 1. Gry są tworzone przez sześć niezależnych studiów, co zapewnia dywersyfikację ryzyka produkcyjnego.
 2. Zaawansowanie prac nad każdą z gier to minimum 70%, co minimalizuje ryzyka produkcyjne.
 3. Sześć różnych gatunków gier zapewnia dywersyfikację potencjalnych odbiorców.
 4. Minimum sześć kanałów sprzedaży gier maksymalizuje potencjalną stopę zwrotu i wydłuża okres sprzedaży.
 5. Każda z gier zapewni graczom minimum kilka godzin rozrywki za cenę w przedziale 14,90 EUR - 29,90 EUR
 6. Dotychczas w sześć gier oferowanych Inwestorom, FAT DOG GAMES S.A. zainwestowało łącznie 626 tys. PLN

Poniżej przestawiamy symulator potencjału stopy zwrotu z inwestycji w proponowany pakiet sześciu gier:

Symulacja dla kampanii crowdfundingu przychodowego

Założenia

Inwestycja dokonana przez Inwestorów Crowd Dragons
600 000 PLN
Pierwotne nakłady poniesione przez Wydawcę na wszystkie projekty
626 000 PLN
Procent od przychodów przypadający na Inwestorów Crowd Dragons
10%
Kurs PLN/EUR
4,2 PLN
Koszty dystrybucji i silnika (% przychodu)
40%

Symulacja stopy zwrotu

Średnia cena sprzedaży gry
Ilość sprzedanych gier z pakietu w całym cyklu ich życia (PC, konsole)*
Przychód ze sprzedaży gry
2 047 500 PLN
Przychód netto (pomniejszony o koszty dystrybucji)
1 228 500 PLN
Zysk (strata) Inwestora
250 PLN
% zysk (strata) Inwestora
0%

LOVECRAFT TALES

LOVECRAFT TALES to przygodowa gra grozy inspirowana twórczością H.P. Lovecrafta. Bohater w tajemniczych okolicznościach trafia na mroczną, bagnistą prowincję w stanie Vermont. Szybko orientuje się, że okolica jest opanowana przez agresywnych kultystów. Czy odkryje, dlaczego tu trafił, zanim zginie albo straci rozum? Gra operuje grafiką 3D, ale posługuje się przygodówkowym widokiem z boku. Klimat klasyki horroru podtrzymuje ponura sceneria i przygaszona paleta kolorów.

Wydanie: Wydanie na platformy - PC, Switch, Xbox, PS4.
Typ gry: horror adventure survival
Premiera: III kwartał 2018
Deweloper: CVLT Games
Wydawca: Fat Dog Games S.A.
Platforma: PC (Steam)

Rozgrywka przebiega w dwóch trybach. We wnętrzach króluje mechanika przygodówkowa: operowanie przedmiotami, rozwiązywanie problemów, rozmowy z sojusznikami. Po wyjściu na zewnątrz bohater przechodzi w tryb przetrwania i działania w ukryciu, tropiony przez agresywnych członków kultu. Niemały wpływ na taktykę ma cykl dobowy świata gry. Rozwój nieliniowej przygody w otwartym świecie – oraz jej zakończenie - zależą od postępowania gracza. Gra celowo nie wyznacza wyraźnego kierunku. Odkrywając skrawki tajemnicy tego miejsca, bohater musi dbać, aby nie popaść w szaleństwo.

Cechy:

 • Mroczna tajemnica kultu na bagnach stanu Vermont
 • Połączenie elementów przygodówki i działania w ukryciu
 • Otwarty świat z nieliniową fabułą i trudnymi decyzjami
 • Surwiwal: szukanie jedzenia, przetrwanie nocy, dbanie o poczytalność

CVLT Games

Niewielkie studio developerskie z Bytowa. Miłośnicy klimatów grozy i horrorów, z misją przełożenia swoich fascynacji na język gier.

 

SAND IS THE SOUL

SAND IS THE SOUL to wymagająca produkcja dla najbardziej hardcore'owych graczy, inspirowana niezwykle popularną serią Dark Souls oraz klasycznymi grami z gatunku beat'em up, takimi jak Double Dragon czy River City Ransom. To list miłosny skierowany do miłośników retro, polany sosem współczesnych rozwiązań mechanicznych oraz bardzo głębokim systemem rozgrywki, zachęcającym do wielokrotnego przechodzenia gry.

Cel emisji: portowanie na Unity + wydanie gry na Switch, Xbox, PS4
Rodzaj gry: RPG akcji w stylu retro
Premiera: III kwartał 2018 roku
Deweloper: MGP Studios
Wydawca: Fat Dog Games S.A.
Platforma: PC (Steam)

W grze kierujemy losami posłańca, który wyrusza w misję o charakterze dyplomatycznym. Jego zadaniem jest dostarczenie lokalnym władzom Croshill niezwykle ważnego listu. Niestety, niedługo po dotarciu na teren graniczny o nazwie Frontier, posłaniec staje się świadkiem groteskowych wydarzeń i traci życie... albo i nie. Bohater zyskuje nieśmiertelność, ale każdy medal ma dwie strony. Otrzymuje bowiem również możliwość „trawienia” Piasku, będącego bardzo silnym narkotykiem o działaniu podobnym do morfiny. To  prosta droga do uzależnienia, które sprawi, że otaczający świat stanie się inny, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Być może nawet bardziej prawdziwy... Poza linią fabularną, którą możemy ukończyć na ponad 20 różnych sposobów, SAND IS THE SOUL posiada również bardzo mocno i szczegółowo zarysowaną historię świata. Gracz ma możliwość dokładnego poznania bogatego tła fabularnego Croshill i okolic poprzez dogłębną eksplorację terenu, rozmowy z napotkanymi postaciami oraz wykonywanie zadań pobocznych.

SAND IS THE SOUL wyróżnia się spośród innych gier ogromną liczbą zazębiających się ze sobą systemów. Nie wszystkie z nich są przedstawione graczowi bezpośrednio po to, aby mógł lepiej utożsamiać się z posłańcem i podejmować decyzje adekwatne do własnych przekonań i zgodne ze swoim charakterem. Każda decyzja niesie ze sobą konkretne konsekwencje i nie zawsze jest jednoznacznie dobra lub zła. Pewne działania zmienią nastawienie konkretnych frakcji wobec gracza. Posłaniec może być szlachetnym wojownikiem, czy też seryjnym mordercą, może też popaść w szaleństwo w wyniku swego uzależnienia, bądź też pojednać się z Matką Naturą. Cała gra to jeden wielki i żywy ekosystem, który rozwija się od rozpoczęcia rozgrywki, aż po jej kres zgodnie z decyzjami i działaniami gracza. To także wymagający tytuł, który nie wybacza nawet najmniejszych błędów i motywuje do szlifowania swoich umiejętności. SAND IS THE SOUL to także groteskowy i niepokojący świat pełen tragicznych postaci, tajemnic i dramaturgii.

Cechy:

 • oryginalny post-punkowy świat z wiktoriańskimi elementami, który rozwija się wraz z postępami w grze
 • mnogość zazębiających się systemów tj. karma, moralność, zdrowie psychiczne
 • rozbudowane tło historyczne świata i intrygująca fabuła
 • wysoki poziom trudności i ponad 20 możliwych zakończeń

MGP Studios

Trzyosobowy zespół indie, twórcy nagrodzonej na Digital Dragons gry Sinless. Ich produkcje wyróżniają się zamiłowaniem do niecodziennej oprawy graficznej i opowiadania niepokojących historii. Ich celem jest tworzenie unikalnych doświadczeń, które na długo pozostaną w pamięci graczy. SAND IS THE SOUL to solowy projekt jednego z twórców.

 

EXORDER

Przedstawicielka gatunku nieprzekombinowanych turówek o prostych zasadach i niebezpiecznej głębi. W trakcie potyczek gracze poruszają na zmianę jednostkami bojowymi na niewielkich polach walki zaprojektowanych tak, by stwarzać ciekawe możliwości taktyczne.Tura każdej jednostki polega na ruchu i ataku lub użyciu umiejętności specjalnej. W trakcie walki gracz zdobywa rozsiane po poziomie budynki, co daje mu pieniądze na wprowadzanie nowych jednostek.Tryb jednoosobowy EXORDERA jest nieco podobny do serii X-COM. Kampania to 12 misji połączonych opowieścią fantasy o trzech sąsiednich krajach i grze o tron po zmarłym królu. Tryb solo zapewnia niepodziewane zwroty akcji, ciekawie zaprojektowane poziomy bitewne i możliwość poznania odblokowywanych stopniowo jednostek.

Cel emisji: portowanie gry na Switch, Xbox, PS4 + rozszerzenie contentu do gry (kreator map dla graczy; dodatkowe mapy i jednostki w formie DLC)
Rodzaj gry: turowa gra taktyczna w klimacie fantasy
Premiera: II kwartał 2018 roku
Deweloper: SOlid9 Studio
Wydawca: Fat Dog Games S.A.
Platforma: PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Android

Tryb dwuosobowy jest trochę jak szachy. Kiedy gracz zna już umiejętności jednostek i wie, kiedy warto je kupować, może skoncentrować się na tym, aby nie stracić ani jednej tury. Potyczki dwóch graczy to sztuka przewidywania ruchów przeciwnika, umiejętnych kontr i zastawiania taktycznych pułapek. Wypróbowując różne sposoby walki i zarządzania zasobami, gracze doskonalą się z każdą rozegraną partią. Twórcy dopieścili oprawę, używając żywych kolorów i kreskówkowej stylizacji. Czy na dużym telewizorze, czy na małym ekranie dotykowym, EXORDER po prostu przyciąga wzrok.

Cechy:

 • 12 zaskakujących misji w kampanii solo
 • Dwuosobowe potyczki offline i online, luźne lub z globalnym rankingiem graczy
 • Kilkanaście typów jednostek z zadziwiającymi umiejętnościami
 • Graj czym chcesz: myszą i klawiaturą, gamepadem, na ekranie dotykowym

Solid9 Studio

Trzyosobowy zespół twórców działający w Warszawie. Solid9 Studio powstało w 2012 roku jako inicjatywa po godzinach. Po wydaniu gry mobilnej Kentucky Robo Chicken studio pracuje pełną parą nad EXORDEREM.

 

WARLOCKS 2: GOD SLAYER

WARLOCKS 2: God Slayers to humorystyczna gra akcji z elementami RPG i rozbudowaną eksploracją. Wcielamy się w jednego z członków Zakonu Czarnoksiężników, którzy tym razem muszą stawić czoła samym bogom. Bohaterowie mierzyli się w pierwowzorze z armią Cienistych Stworów, co jak się okazuje, rozsierdziło boskie istoty. Nadszedł czas, by ostatecznie zrzucić je z wszechwładnej pozycji. Druga odsłona serii Warlocks jest znacznie większa i bogatsza w mechanikę w stosunku do oryginału. Twórcy rozwinęli system walki – jedną z najmocniejszych stron „jedynki”, dodając bohaterom więcej umiejętności ofensywnych, a także umożliwiając bardziej zindywidualizowany rozwój postaci. Każdy Czarnoksiężnik ma do dyspozycji rozbudowane drzewko umiejętności, które gracz może kupować przy pomocy zdobywanych punktów. Podczas zabawy gracze mogą również zyskać własnego „chowańca”, czyli istotę, która niczym wierny pies, wesprze ich podczas najtrudniejszych potyczek. Akcja gry WARLOCKS 2: God Slayers ma miejsce w barwnym i zróżnicowanym świecie, w którym wszystko jest możliwe. Baśniowe istoty spotykają się z legendarnymi postaciami, a fantastyka przeplata się z rzeczywistością.

Cel emisji: sfinansowanie bieżącej produkcji + platformy - Switch, Xbox, PS4
Rodzaj gry: platformówka, akcja
Premiera: II kwartał 2018 roku
Deweloper: Frozen District
Wydawca: Fat Dog Games S.A.
Platforma: PC (Steam), PS4, Nintendo Switch

Wśród bohaterów znajdziemy tak intrygujące postacie jak kozioł Cormag ujeżdżający krasnoludy niczym wierzchowce, czy też hipsterską wiedźmę Willow, która nie rozstaje się ze swoim telefonem komórkowym. Nieduże areny z oryginału zastąpione zostały rozbudowanymi etapami pełnymi ukrytych przejść i korytarzy, co zachęca do eksploracji i poszukiwania skarbów. Gra losowo definiuje rozmieszczenie i statystki łupów, dzięki czemu podczas każdej wyprawy zebrać można inne przedmioty o odmiennych właściwościach. WARLOCKS 2: God Slayers umożliwia nawet czterem graczom ukończenie całej kampanii w trybie kooperacji, zarówno na jednym ekranie, jak i przez internet. Wspólna zabawa nadaje grze nowego wymiaru i ułatwia pokonywanie wyzwań. Druga odsłona przygód czarnoksiężników może pochwalić się jeszcze piękniejszym kierunkiem artystycznym, z którego słynął oryginał. Twórcy miesiącami szlifowali swoje umiejętności, dzięki czemu gra prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Zwłaszcza dla miłośników klasycznej, zbudowanej z pikseli oprawy graficznej i płynnej, ręcznie rysowanej animacji.

Cechy:

 • Piękna oprawa pixel art z ręcznie animowanymi postaciami i otoczeniem
 • Dynamiczna rozgrywka w stylu hack'n'slash z elementami RPG oraz możliwością zabawy w kooperacji do czterech graczy
 • Proceduralnie generowane łupy zachęcają do wielokrotnego przechodzenia i eksploracji etapów
 • Możliwość rozwoju bohaterów adekwatnie do indywidualnego stylu rozgrywki

 

Frozen District

Małe studio developerskie z Poznania. Niezwykle utalentowani twórcy mają już na swoim koncie duży hit – Warlocks vs Shadows. Jego sequel – Warlocks 2: God Slayers – już na etapie produkcyjnym zdobył nagrodę Indie Grand Prix podczas festiwalu Pixel Heaven 2017.

 

EXTERM

Cel emisji: sfinansowanie bieżącej produkcji + platformy - Switch, Xbox, PS4
Rodzaj gry: dynamiczny shooter SF
Premiera: data nieustalona
Deweloper: WarSaw Games
Wydawca: Fat Dog Games S.A.
Platforma: PC (Steam)

Dynamiczna, efektowna gra akcji z elementami taktycznymi. Osadzona w klimacie SF: w odległej przyszłości, kiedy ludzkość kolonizuje kosmos – i natrafia na niebezpieczne szkodniki z obcych planet. Podczas misji gracz eksploruje oglądane z góry poziomy – stacje i statki kosmiczne, magazyny w przemysłowych dzielnicach miast i tym podobne. Poruszając się i strzelając w niezależnych kierunkach, gracz eksterminuje kosmiczne potworności, a nierzadko i ludzkich wrogów. Sterowanie dopasowane jest zarówno do zestawu klawiatura + mysz, jak i do gamepada.

Niebezpiecznych zadań podejmuje się kobieta zmuszona przez los do zostania eksterminatorką kosmicznych szkodników. Podejmuje dobrze płatne zlecenia od właścicieli magazynów lub zarządców stacji kosmicznych, którzy stracili kontrolę nad swoim terenem lub dostęp do cennych ładunków. Gracz wybiera zlecenia, ważąc proporcję ryzyka do zarobku. Pieniądze wydawane są na uzbrojenie i ekwipunek specjalny. Silny ładunek akcji nie oznacza bezmyślności: im więcej zniszczeń spowoduje bohaterka, tym więcej zostanie potrącone z jej honorarium.

Cechy:

 • Dynamiczna akcja w widokiem z góry
 • Efektowna oprawa i efekty specjalne
 • Warstwa taktyczna: wybór zleceń, pieniądze na broń
 • Kary za zniszczenia otoczenia skłaniają do precyzyjnych działań

WarSaw Games

Niezależne studio z siedzibą w Warszawie. Twórcy przygodowej platformówki Dream Alone. Zespół trzech przyjaciół z ogromnym doświadczeniem w programowaniu, projektach graficznych i produkcji muzyki. Razem są w stanie uczynić małe rzeczy wielkimi.

 

IGNIS

Cel emisji: Dokończenie gry oraz wersje Switch, Xbox One, PS4.
Rodzaj gry: zręcznościowa battle arena
Premiera: IV kwartał 2018 roku
Deweloper: Deusald Games
Wydawca: Fat Dog Games S.A.
Platforma: PC (Steam)

IGNIS: Duels of Wizards to zręcznościowo taktyczna arena bitewna, na której pojedynkują się magowie. Gracz staje przeciwko drugiej osobie albo sztucznej inteligencji uzbrojony w imponujący zestaw zaklęć: od pocisków, przez klątwy i okrzyki bitewne, po możliwość przyzwania potwora-chowańca do pomocy. Magiczne pojedynki w Ignis są krótsze, szybkie i intensywne. Aby upokorzyć rywala, nie trzeba tyle czasu, ile zajmują bitwy na przykład w League of Legends. Wyróżnikiem gry jest własnoręczne wyznaczanie toru lotu magicznych pocisków – za pomocą myszki lub gałki kontrolera. Niezwykle przydatne, jeśli przeciwnik zastawia arenę barierami.

Wszystkie czary można ulepszać w trakcie starcia. Dzięki takiemu systemowi zwycięstwo zależy nie tylko od zręczności, ale i pomysłowej taktyki. Tryb jednoosobowy zawiera serię wyzwań: walk ze sztuczną inteligencją przy zmienionych zasadach gry (na przykład pociski odbijające się od ścian). Multiplayer to pojedynki rozgrywane lokalnie (na podzielonym ekranie) albo przez internet. W grze pojawi się system rankingowy rozszerzalny na ligi i sezony.

Fabuła

W krainie przesiąkniętej magią przychodzą na świat bliźnięta, które stają się niezwykle potężnymi czarownikami. Szlachetny Clarus jest arcymistrzem magii białej, a zły i zawistny Tenebris – czarnej. Gdy poczynania Tenebrisa zaczynają zagrażać światu, Clarus wyzywa go na pojedynek. Po zaciętej walce zły mag zostaje uwięziony, a Clarus znika. Niestety, okazuje się, że zrodzone z ognia, magiczne kamienie ignis nie utrzymają Tenebrisa w niewoli na zawsze. Magowie organizują wielki turniej, którego zwycięzca ma stawić czoło Tenebrisowi, gdy ten powróci.

Cechy:

 • Nowatorska mechanika rzucania zaklęć i ponad 50 ulepszanych czarów
 • Krótkie, intensywne pojedynki rankingowe
 • 6 grywalnych postaci z własnymi czarami i umiejętnościami pasywnymi
 • 8 chowańców do pomocy

 

Deusald Studio

Młody zespół twórców powstały w Krakowie w 2016 roku z inicjatywy trojga zapaleńców gier komputerowych: programisty, menedżera i projektantki grafiki. Od tamtego czasu Deusald Studio powiększyło się do siedmiu utalentowanych osób.

 

O nas

W ramach pierwszej w Polsce kampanii crowdfundingu przychodowego realizowanej na platformie CrowdDragons.com, oferujemy zakup 10% udziału w przychodach ze sprzedaży sześciu powstających obecnie gier, dla których pełnimy rolę Wydawcy za łącznie 600 tys PLN. Gry połączyliśmy w pakiet, ponieważ wiemy, jak bardzo w cenie jest dywersyfikacja ryzyka.

Jesteśmy szybko rozwijającym się wydawcą gier komputerowych i wideo. Zaczynaliśmy jako niewielka firma tworząca gry mobilne, ale coraz lepsze kontakty z Inwestorami ustawiły nas w roli interfejsu pomiędzy ludźmi z pieniędzmi a ludźmi z pomysłem. Jesteśmy notowani na New Connect w Warszawie. Jako wydawca inwestujemy w zespoły twórców gier, dając im szansę wyjścia z mentalnego garażu i sposobność profesjonalnego poświęcenia się swoim projektom. Finansujemy cały cykl powstawania gry, od koncepcji do sprzedaży. Odpowiadamy także za strategię marketingu i promocji każdego tytułu. Mamy nosa do świetnych gier i odpowiedzialnych twórców. Dzięki dobrej robocie naszego speca od ewaluacji projektów, a potem niezmordowanej pracy zespołu kontroli jakości, 9 z 10 zakontraktowanych przez nas gier dociera do finalnej wersji. Ustalamy milestone’y, płacimy Twórcom za ich dowiezienie.

Dywersyfikujemy kanały sprzedaży gier. Świat zmienia się za szybko, żeby wisieć na jednej platformie. Nasze gry na PC i platformy mobilne trafiają na światowe rynki poprzez internetowe sklepy, takie jak Steam, Nuuvem, Muve, Google Play i Apple App Store. Wchodzimy także na konsole do gier: Nintendo Switch, Microsoft Xbox One i Sony PlayStation 4. Mamy wszystko ustalone, obecnie powstają konwersje. Niezależnie od tego jesteśmy w trakcie podbijania rynków Chin i Japonii z pomocą lokalnych partnerów dysponujących rozbudowanymi kanałami dystrybucji. Nasi najlepsi ludzie zarządzili w Azji przy okazji targów gier China Joy w Szanghaju (lipiec 2017 roku) oraz Taipei Games Show na Tajwanie (styczeń 2018 roku). Do tej pory wspomina się tam epickie kace. Od ubiegłego roku Fat Dog Games S.A. ściąga z rynku najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, tworząc starannie dobrany, wszechstronny zespół. Razem mamy dekady doświadczenia w tworzeniu gier, kontroli jakości, marketingu, public relations i sprzedaży.

Dariusz Skrzypkowski

Chief Executive Officer

Od 11 lat twórca gier oraz serwisów rozrywkowych. Z jego produktów korzystało ponad 7 milionów użytkowników. Przed Fat Dog Games wyprodukował i wydał 10 gier. Od początku kariery zawodowej w charakterze przedsiębiorcy.

 

Mateusz Czerwiński

Chief Marketing Officer

Ukończył psychopedagogikę, więc pamięta, żeby wszystkich chwalić. Wcześniej pracował w Dentsu Aegis Network Polska na stanowiskach contentowo - analitycznych oraz zarządzających. W Fat Dogu koordynuje całość działań marketingowych.

 

Rafał Korytkowski

Chief Sales Officer

Człowiek legenda, dwadzieścia lat doświadczenia w sprzedaży. Były brand manager w firmach Cenega i IQ Publishing. Dzięki niemu postępuje nieustanna ekspansja Fat Doga na nowe platformy i rynki.

 

Rafał Belke

Content Manager

Kontroler jakości sucharów zwany także szefem działu treści. Odpowiada za spójność komunikacji zewnętrznej firmy. Dziennikarz, redaktor i tłumacz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

 

FAQ

JAK WYGLĄDA PROCES INWESTYCJI W MODELU CROWDFUNDINGU PRZYCHODOWEGO?

 1. Określ procent z przychodów - Zdecyduj ile procent udziałów w przychodach danego projektu chcesz zakupić
 2. Wypełnij formularz, zapoznaj się i zatwierdź umowę inwestycyjną, zapłać online - Potwierdzenie płatności otrzymasz na wskazany w formularzu adres e-mail. Aby dokonać zakupu musisz być zalogowany.
 3. Otrzymaj potwierdzenie dokonania inwestycji  – Na wskazany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie transkacji oraz opis dalszych kroków związanych z poczynioną inwestycją.
 4. Jeżeli dana kampania nie zakończy się sukcesem (nie osiągnie celu finansowego bądź ceny minimalnej), wtedy zainwestowane środki zostaną zwrócone.

Dokumenty

Musisz być zalogowany, aby móc pobrać pliki kampanii

Komentarze

Musisz się zalogować, aby móc komentować

Zapisz się do newslettera

Klauzula informacyjna

Crowd Dragons Sp. z o.o. posiadającą siedzibę w Warszawie, przy ul. Wilczej 28/10, jako administrator danych osobowych, znformują Panią/ Pana, iż:

 • podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu współpracy biznesowej oraz uzyskania informacji marketingowej;
 • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
 • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.;
 • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia współpracy biznesowej;
 • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
Portal wykorzystuje pliki cookie. Informacje dotyczące celu używania cookie oraz sposobu zmiany ustawień cookie w przeglądarce dostępne są w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.